تحقیق و توسعه

هدف بخش تحقیق و توسعه توانمند سازی و کسب تجربیات و پژوهش های سازنده دارویی است. ما دائما نیازهای ملی و بین المللی در زمینه پزشکی را ارزیابی نموده و فرصت های جدید را برای پیشبرد خودمان شناسایی میکنیم. در این بخش نه تنها گروه خاصی از داروها پیگیری می شوند، بلکه همچنین تلاش می شود امکانات را با توجه به جدیدترین صنایع داروسازی برای تولید محصولات مؤثرتر توسعه دهیم.

برنامه تحقیق و توسعه

تمرکز فعلی این بخش در ساخت محصولات تزریقی است، اما تحقیقات در شرکت داروسازی فن آور مبتکر کاسپین به محصولات تزریقی محدود نمی شود. در تیم تحقیقاتی حرفه ای ما، یک برنامه دقیق را در فرمولاسیون دارویی های جامد جدید و تایید شده و نیز مواد موثره دارویی آنها دنبال می کنیم. همچنین جدیدترین بخش تحقیق ما شامل فرمول بندی داروهای ضد سرطان و داروهای نانوساختار است.

همکاری علمی

شرکت داروسازی فن آور مبتکر کاسپین بر اساس مطالعات و پژوهش های علمی با هدف گسترش نسخه های اصلاح شده محصولات دارویی موجود تاسیس شد. این شرکت معتقد است که فعالیت های تحقیق و توسعه سریع تر و بهتر، با همکاری علمی خوب با مراکز تحقیقاتی و محققان در سراسر جهان انجام پذیر است.  بنابراین با توجه به رویکرد ما مشارکت علمی سازنده و همکاری با دانشمندان جوان در مقیاس جهانی از اولویت های فعالیت ما بشمار میرود.

همچنین همراه با فعالیت های صنعتی، در تحقیقات علمی برای دستیابی به ایده های جدید در پیشبرد متدهای موثرتر تحویل دارو نیز همکاری می کنیم. نتایج این برنامه به عنوان مقالات انحصاری یا علمی در مجلات معتبر بین المللی منتشر شده است.

به این ترتیب ما همیشه از افکار و ایده های جدید در این زمینه استقبال خواهیم نمود.